Produktkategori

Legg: Hydrogen på energi industri inkubasjon Base, rom 409, Standard bygningen, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang City, Jiangsu Province, Kina

Postnummer: 201612

Tlf: +86-511-80873088

Faks: +86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakter: Jack Wang

Epost: jackwang@akwchina.com


Traktorgravere

Detailed description
Traktorgravere loader matchet med TG1454 traktor


Parametere
TypeHW-03HW05HW06HW12
Power (hp)25-3040-5560-80120-140
Maksimal utgraving dybde (mm)1850210026003000
Maksimal Flat bunn utgraving dybde (mm)1600200025002900
Maksimal utgraving høyde (mm)2500340035103900
Maksimum Dumping høyde (mm)1400176020002200
Bakkeklaring (mm)280290290290
Maksimal utgraving Radius (mm)2800336039304500
Dumping avstand (mm)1040118719452100
Bøtte kapasitet m30.030.0480.060.2
BemerkningerDrift strømkilden er valgfritt fra traktor hydraulisk utdata eller effekt.
Hot Tags: Traktorgravere, Kina, produsenter, leverandører, fabrikken, lav pris, best, produkter
Feedback